Takim jednym z dodatkowych zagrań jest All-in, które zaś oznacza, że gracz kładzie do puli wszystkie żetony jakie tylko ma bez pozostawienia sobie ani jednego. Oczywiście należy grać w pokera w rozsądny sposób ponieważ jak każda gra hazardowa może spowodować ona uzależnienie się od brania udziału w tejże grze. Istnieją współcześnie wszelkiego rodzaju gry, do których zaliczamy między innymi: fixe limit, pot limit, no limit. Tak, więc fixe limit oznacza, wartość danego zakładu, która nazywana jest wartością stałą.

Natomiast pojęcie pot limit oznacza podbicie stawki. Ta podbita stawka może jednak sięgać maksymalnej stawki tejże przed podbiciem. Następnym pojęciem jest no limit co oznacza, że zagrania graczy nie są w jakikolwiek sposób ograniczone różnymi limitami. Mimo, że poker zaliczany jest do gier hazardowych jednak coraz więcej ludzi brnie w tego rodzaju gry, które coraz bardziej są popularne nie tylko w naturalnych kasynach ale również w świecie online. Zwycięzcą gry poker jest osoba, która ma jak najwyższy wynik w układzie kart. Na początku gracze kompletują karty aby później po jakimś czasie wyłożyć je wszystkie na stół aby można było ocenić, który gracz posiada najlepsze karty i jest zwycięzcą. Coraz większej graczy wykorzystuje wspomniane prze ze mnie zagranie All-in. Następuje to w momencie Kidy dany gracz jest pewien o swojej wygranej.

Natomiast jeżeli gracze nie mają zbyt ciekawych kart wówczas mogą zastopować. Współcześnie największym źródłem gry jaką jest poker jest oczywiście Internet, który daje nam wiele ciekawych informacji oraz możliwości. Także możemy szukać w Internecie zasad jak również co należy wiedzieć przed przystąpieniem do tego rodzaju gier. Należy jednak poker traktować wyłącznie jak grę rozrywkową, która ma na celu urozmaicenie naszego czasu. Każdy z nas na pewno nie raz grał w tą grę jednak różniła się ona od tej w normalnym kasynie przy normalnym stole do pokera.