mazury1Podróżować może każdy, kto głodny jest nowych doświadczeń i poznawania tego, co nam obce i dalekie. Nie trzeba mieć worka pieniędzy, by w weekend wybrać się do romantycznej Francji czy karnawałowej Hiszpanii. Wystarczy zakupić Portugalia last minute i cieszyć się tanią, a atrakcyjną wycieczką po górskich pasmach, czy zabytkowych miasteczkach. Niemal każde biura podróży bogate są w oferty Portugalia last minute – szybko, tanio i z niezapomnianymi wrażeniami. Portugalia last minute to nie tylko góry – wyróżnia się trzy strefy turystyczne: Północy i Południowy region Portugalii wraz z Lizboną a także wyspy Madera i archipelag Azorów. Bowiem, Portugalia last minute to państwo wielkiego imperium kolonialnego, stąd różnorodność architektury, sztuki i kultury.
Jadąc zupełnie w inną stronę, na południe Półwyspu Bałkańskiego, dotrzemy do Grecji – kolebki cywilizacji europejskiej. Grecja to nie tylko Wyspy, słońce i mitologia – Grecja to niezapomniana podróż w przeszłość, świadectwo nauki i kultury oraz kształtowania świadomości europejskiej. Grecja to gaje oliwne, wyspy Jońskie, czy archipelagi: Cyklady, Sporady Północne i Sporady Południowe – Grecja to Morze Śródziemne, Egejskie i Jońskie. Aż w końcu, Grecja to Ateny.
Półwysep Iberyjski to m.in. Hiszpania last minute, która kojarzona z corridą i flamenco, nie do końca odsłania całe swe oblicze. Hiszpania last minute i jej północne tereny przypominają nieco Irlandię, jednak południe pozwala przypomnieć nam o marokańskim krajobrazie. Madryt to stolica Hiszpanii, jednak do najciekawszych miast turystycznych, zalicza się Barcelonę, która notabene jest częścią Katalonii. Jednak Hiszpania last minute to zróżnicowany kraj pod względem architektonicznym, kulturowym i turystycznym. Północ zielona i górzysta, południe marokańskie i afrykańskie. Każdy wybredny podróżnik, znajdzie idealne dla siebie miejsce w tym dobrze bawiącym się kraju.
Europo, nadchodzimy! A ciepła Grecja, ciekawa Portugalia last minute i różnorodna Hiszpania last minute przygotowują się już na powitanie stałych i nowych turystów.