Jak wiadomo, nie od dziś, reklama jest dźwignią handlu. To stare powiedzenie głosi, iż żeby coś dobrze sprzedać, trzeba to dobrze zareklamować. Im reklama bardziej zwróci na siebie uwagę, tym większe prawdopodobieństwo, że dana osoba kupi jakiś towar. Dobrym sposobem, który jest coraz częściej stosowany, jest rozdawanie potencjalnym klientom różnorodnych gadżetów reklamowych. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują najpopularniejsze tego typu gadżety, często za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej.

Jedną z takich firm zajmujących się wyrobem i sprzedażą artykułów reklamowych jest Gratisownia.pl, która jest częścią grupy MarketPro. Powstali oni, jak zapewniają, z myślą o ludziach i ich potrzebach. Wszystkie przyjmowane zlecenia traktują poważnie i indywidualnie. Dokładnie dobierają techniki oraz narzędzia, dzięki czemu skuteczniej mogą realizować powierzone im zadania. Stale poszerzają swoją ofertę zgodnie z wymaganiami klientów. W swojej bogatej ofercie produktów reklamowych posiadają długopisy, breloki, magnesy, przypinki. Od 2009 roku są oni członkami programu „Trust- Solidni w biznesie”, który skupia europejskie firmy z branży reklamowej posiadających ugruntowaną pozycję rynkową oraz wykazujących dbałość o dobro klientów, promując zasady rzetelności i odpowiedzialności w biznesie.

Inną firmą specjalizującą się w sprzedaży artykułów reklamowych jak na przykład przypinki jest Nuvision. Prezentują oni ofertę najpopularniejszych na rynku gadżetów reklamowych wśród których wyróżnić można w szczególności właśnie przypinki. Ich produkty cechuje wysoka jakość wykonania przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Oferta tego serwisu obejmuje gadżety takie jak, przypinki i magnesy na lodówkę, breloczki, kotyliony czy otwieracze do butelek. W produkcji wykorzystują oni najnowsze techniki nadruku i zdobienia. Więcej informacji znajdziemy na www.nu-vision.pl.

Firmą, która specjalizuje się tylko i wyłącznie w produkcji magnesów reklamowych jest Egg Magnetic. Wykonuje ona swoje magnesy na folii magnetycznej. Produkują, między innymi, magnesy płaskie, notesy, kalendarze magnetyczne. Ich największym atutem jest największa w Polsce wydajność i niskie ceny w połączeniu z wysoką jakością produktów. Mają już na koncie miliony wykonanych magnesów reklamowych i notesów magnetycznych. Ponadto, zawsze dotrzymują terminów realizacji. Z ich produktów korzystały firmy takie jak, Avon, Cartoon Network, Ferrero, Fiat, Philips, Nivea, Samsung, Toyota, Winiary. Nie tylko oni docenili już produkty Egg Magnetic, gdyż liczba nowych klientów stale rośnie. Jak sami twierdzą: „Przyciagają już od 1997 roku!”.

Inną firmą, która specjalizuje się tylko w produkcji magnesów jest Astom. Powstała ona w 1994 roku. Od początku istnienia działają w branży reklamowej i poligraficznej, a od kilku lat zajmują się, ze szczególnym uwzględnieniem, produkcją gadżetów z folii magnetycznej. Są bezpośrednim importerem elastycznych magnesów czołowych producentów z USA i Chin. Na swoich produktach mają możliwość umieszczania nadruków wykonanych różnymi technikami, dzięki czemu ich oferta jest niezwykle szeroka i różnorodna, a przy tym atrakcyjna cenowo.