W dociekaniu perfekcyjnego rozstrzygnięcia pomógł mi znajomy informatyk. Wszelkie czynności na komputerze kojarzyły mi się cyklicznie z odtwarzaniem filmów i przeglądaniem internetowych stronic. Tylko tyle wiedziałem na ten pierwiastek. Wiedza jaką posiadałem nie umożliwiła mi na adekwatne prowadzenie firmy. Szybka kooperacja z moim programistą doprowadziła do zniwelowania moich komityw z dostawcami, którzy chcieli co niemiara rozlicznych dokumentów i bannerów. A ja zwykle nie wiedziałem jak się za to wziąść. Poza tym czasu nie miałem ponad miarę dużo. Kolega wziął się za generowanie dla mojej jednostki nowej witryny. Strona jaka była do tej pory, nie piastowała obowiązujących kierunków artystycznych. Była niemal średiowieczna, chwilowo jest ustawiona na systemie joomla. Innymi słowy na systemie pozwalającym na szybki dostęp do zawartości strony www. Poza tym zainwestowałem w serwery IBM BladeCenter.
Wszystkie nowatorskie postulaty poradził mi towarzysz poza tym dostałem specyfiki na asygnowanie spółki.IBM BladeCenter dały mi bardzo dużo jeżeli chodzi o zasoby zgrupowane ze stronkami internetowymi. Prócz własnej służbowej strony rozparcelowuję tam stronki pozostałych firm. Czyli innymi słowami zarabiam na tym dodatkowe pieniądze. Policzyłem, że w przeciągu następnego roku, finanse jakie ulokowałem w serwer zwrócą mi się. Byłoby rzeczywiście kapitalnie i zyskownie. Moja jednostka od 14 lat frapuję się projektami domów. Często nasi interesanci chcieliby zobaczyć aktualne postępy naszych prac. Z tej przyczyny postanowiłem ulokować w program, które będzie dobrze działał z moim IBM BladeCenter.

Program miałby za obowiązek okazywać osobnikowi na naszej stronie ekspozycje prototypu w 3D. Programista , który ze mną współpracuje orzekł, że mógłby dokonać to za drobną opłatą. Taki program na pewno doda mojej spółce inkrementalnego prestiżu. W teraźniejszych czasach trzeba się akcentować z jak najważniejszej strony. Delikwent często patrzy na takie drobiazgi. I poźniej poleci nas dalej. Biznes ma się kręcić. Polska jest wyjątkowo młodym państwem, i bezustannie się ewoluujemy. Mam nadzieje że nasza władza także będzie dążyła ku poprawie naszego bytu.