Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu dwojga zakochanych w sobie ludzi. Na ten dzień czekają z utęsknieniem wszyscy, którzy wyznali sobie miłość i chcą ten związek zapieczętować sakramentalnym “TAK”. Oprócz tego, że jest to bardzo ekscytujący i piękny czas, niesie on ze sobą również dużo stresu, obaw i niepokoju. “Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem”… Takie myśli z pewnością krążą w głowach przyszłych małżonków.

Trzeba wystroić kościół, tak, by wszystko kolorystycznie się ze sobą zgrało, kupić kwiaty na ołtarz i pamiętać o całej masie ślubnych spraw. Jednak dopiero na sali przychodzi obawa związana z tym, czy goście będą się dobrze bawić. Na typowym polskim weselu zawsze jest orkiestra, jedzenie, fotograf lub kamerzysta,s ą konkursy, dobra zabawa, radość i śmiech. Jednak współcześni ludzie ciągle chcą czegoś więcej, idąc za postępem świata pragną zdobywać coraz to lepsze rzeczy, starają się być nowocześni, wyjątkowi i oryginalni.

Para młoda chce, żeby ich wieczór był wyjątkowy, żeby goście, będący na weselu, czuli się tak, jak nigdy przedtem, a co za tym idzie… Coraz częściej na przyjęciach weselnych spotkać możemy urządzenie o nazwie Fotobudka. Jest ona bardziej popularna w krajach takich jak Wielka Brytania, Francja, czy też w Japonii. To bardzo fajny pomysł na urozmaicenie przyjęcia weselnego, a jednocześnie na pozyskanie wspaniałej pamiątki na długie lata. Bo wiadomo przecież, że magia chwili uwieczniona przez automat do zdjęć nigdy nie zginie.

fotobudka zdjęcia z automatu

Fotobudka pomieści w środku nawet do kilku osób. Odmierza czas przeznaczony na trzy zdjęcia, z krótką przerwa po każdym, by móc zmienić pozycje pozowania, minę, bądź tez zaopatrzyć się w rożnego rodzaju śmieszne rekwizyty. Po zakończeni serii zdjęć fotobudki, które dzisiaj są już w większości cyfrowe, drukują zdjęcia w kilka sekund na papierze o wysokiej jakości. Typowy układ tych zdjęć to dwa równoległe do siebie rzędy. Fotobudka to towarzysz nie tylko, jak to zostało wspomniane, na przyjęciach ślubnych. Są tez inne okazję, gdzie sprawdza się w stu procentach. Rocznica ślubu, osiemnaste urodziny, czterdzieste urodziny – każda z tych okazji jest dobra, żeby zaskoczyć gości, czymś niecodziennym. Fotobudkę można wynająć na określony czas. Przy wynajmie przeważnie jest obecna osoba z danej firmy, która pomaga gościom w obsłudze urządzenia.

Fotobudka to nowy trend, który zaczyna coraz częściej pojawiać się w Polsce. Jeśli dalej będzie tak chętnie “zapraszany” na uroczystości, z pewnością zapuści u nas korzenie na dłużej. Automat do zdjęć, jakim jest fotobudka, znajdziemy już w każdym mieście, jak Katowice, Kraków czy Wrocław.

Więcej na: uwagaleciptaszek.pl/fotobudka-katowice.html