przenoszenieFirma Dalmec uznawana jest za specjalistę od sprzedaży manipulatorów przemysłowych, stanowiących doskonałą alternatywę dla klasycznych żurawi przemysłowych, suwnic i wciągarek, będących dotychczas najczęściej wybieranymi elementami przeznaczonymi do wspomagania ręcznych operacji transportowych.

Ze względu na to, że przestrzeń przemysłowa uzależniona jest w pełni od innowacyjnych rozwiązań technologicznych, coraz więcej producentów stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i tworzyć urządzenia mające bezpośredni wpływ na zwiększenie wydajności wszystkich linii produkcyjnych oraz przekładających się na bezpieczeństwo pracy. Na stronie internetowej http://www.dalmec.pl/ można zapoznać się z niezwykle rozbudowaną ofertą firmy oraz dowiedzieć się więcej na temat sposobów zwiększania bezpieczeństwa pracy oraz specyfikacji najchętniej kupowanych manipulatorów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma Dalmec konstruuje swoje manipulatory na specjalne zamówienie i dostosowuje je bezpośrednio do wybranych stanowisk pracy. W taki sposób możliwe jest idealne dopasowanie manipulatora i sprawienie, że będzie on najlepiej wykonywał powierzone sobie czynności. Dzięki zastosowaniu najnowszych zdobyczy technologicznych i połączeniu w jedną spójną całość dorobku naukowego oraz doświadczenia projektantów, konstruktorów, specjalistów od inżynierii, najnowszych technologii oraz ergonomii, manipulatory marki Dalmec odznaczają się doskonałą płynnością ruchu oraz zręcznością pozwalającą na precyzyjne przenoszenie wybranych elementów z punktu A do punktu B, zgodnie z oczekiwaniami operatorów.

Dalmec to połączenie wszystkiego, co najważniejsze w przestrzeni przemysłu, czyli efektywności, bezpieczeństwa oraz doskonałości, charakteryzującej się niską awaryjnością oraz zwinnością. Specjaliści z firmy zajmują się także profesjonalnym serwisowaniem oraz modernizowaniem sprzętu oraz organizowaniem szkoleń pracowników, tak istotnych w kontekście działalności wielu gałęzi przemysłu.