Aktualny stan wiedzy medycznej ma zdecydowaną tendencję ku wzrostowi. Wiemy coraz więcej na temat chorób, posiadamy dużą ilość metod by je skutecznie wykrywać, a więc w diagnostyce zrobiliśmy milowy krok. Pacjentowi w XXI wieku proponuje się różne rozwiązania odnośnie leczenia i kuracji zdrowotnych. Choć zaufanie do służby zdrowia nie kształtuje się na wysokim poziomie, to jednak nie zamyka to pacjentom drogi do zdrowia. Z pomocą przychodzi wciąż rozwijana medycyna niekonwencjonalna, która nie tylko skutecznie wyleczyła wielu pacjentów, ale powrotu do zdrowia nie przepłacili oni skutkami ubocznymi, jak ma to często miejsce w przypadku operacji czy podawania chemii. Czym są zatem alternatywne sposoby leczenia?

Biorezonans BRT jako metoda niemal doskonała

Wielu słysząc o leczeniu poprzez drgania nie potrafi uwierzyć w ich ukrytą moc. Tysiące opinii na temat skuteczności tej metody nie pozostawia jednak żadnych złudzeń – jest to przełom na tyle duży, że wielu pacjentów zrezygnowało z jakiejkolwiek terapii szpitalnej na rzecz medycyny nieinwazyjnej jak przekazuje Anna z gabinetu BIOANNA. Sposobem na efektywną walkę np. z bólami kręgosłupa, stawów, rwy kulszowej, wszelkich schorzeń dotykających układ krążenia, oddechowy, pokarmowy czy nerwowy jak lęki  i nerwice jest biorezonans BRT. Polega on na wykorzystaniu naturalnego promieniowania, które jest wytwarzane przez komórki naszego organizmu. Każda nich stanowi jakby elektromagnes tworzący wokół siebie pole magnetyczne, zaś zsumowanie tych pól pozwala na stworzenie wzorca prawidłowego pola dla określonej tkanki lub narządu. W przypadku patologicznych zmian, pola ulegają zaburzeniu. Specjalny aparat BRT odróżnia, które drgania organizmu są naturalne, a które patologiczne, przez co udaje się wysłać do organizmu odpowiednie impulsy, by wzmocnić zdrowe oddziaływania przy wytłumieniu i wyeliminowaniu tych nieprawidłowych. Aparat do biorezonansu jest absolutnie bezpieczny, posiada najwyższy certyfikat europejski ISO 90002 przyznawany sprzętom medycznym.

Metoda, która zmienia podejście do przyjmowania leków

Medycyna zna wiele beznadziejnych przypadków, które jakimś sposobem, pozbyły się – z medycznego punktu widzenia – nieuleczalnych dolegliwości. Odpowiedzią na brak działania tabletek, zastrzyków, na niepowodzenia operacji i zabiegów, jest medycyna niekonwencjonalna i biorezonans, który daję szansę pacjentom na wyleczenie każdej niesprawności, nie klasyfikując żadnej jako nieuleczalnej. Może już niedługo alternatywne metody leczenia w znacznym stopniu wyprą szpitalne? Powstaje ich coraz więcej, a ich skuteczność potwierdzają rzesze wyleczonych pacjentów.