Początek lata to doskonały czas, aby zainwestować w system chłodzenia, który pomoże Tobie i Twojej rodzinie na bardziej komfortowe życie. Nie musisz martwić się o znalezienie przenośnego klimatyzatora, ponieważ jest ich bardzo dużo. Różne urządzenia przenośne, które każdy szanujący się sklep z wyposażeniem domu ma w magazynie sprawia, że ​​łatwo schłodzić każdy pokój.

Zanim zaczniesz szukać przenośnego klimatyzatora, ważna jest przede wszystkim cena i jakość. Urządzenie należy umieścić w pomieszczeniu, w którym pasuje klimatyzator. Wybór przenośnego klimatyzatora to długa droga.

Oto kilka z najbardziej popularnych klimatyzatorów:

Haier Lokale – główną cechą tego urządzenia jest to, że będzie cicho chłodzić pokój, który ma około 50 metrów kwadratowych. Nie należy przeceniać wartości, jeśli chodzi o zainstalowanie jednego z nich.

LG Electronics 11000 BTU – to urządzenie wielozadaniowe, wysoka cena a także wysoka jakość. Jeśli potrzebujesz chłodzenia to poszukaj  urządzenia, które może jednocześnie chłodzić i zmniejszać wilgotność tego samego pomieszczenia. Kółka na dole ułatwiają poruszanie się w domu. Bardzo dobrą cechą LG jest rozpowszechnianie  zimnego powietrza w dwóch różnych kierunkach.

Tripp Lite Portable – jest to najdroższa opcja na liście, ale także najlepsza. Oferuje zaawansowane funkcje przyjazne dla środowiska. Ponieważ nie ma potrzeby, aby umieścić go w pobliżu okna, urządzenie jest idealne do biura.

 

Klimatyzatory jak i wentylatory najlepiej jest montować z pomocą specjalistycznej firmy, która na co dzień ma do czynienia z tego typu urządzeniami. W centralnej Polsce jest to na przykład firma Strefa Klimatu z siedzibą w Ksawerowie koło Łodzi. Różne urządzenia przenośne, które każdy szanujący się sklep z wyposażeniem domu ma w magazynie sprawia, że ​​łatwo schłodzić każdy pokój. Ich strona internetowa: http://strefaklimatu.com.pl