Ostatnio dość popularnym zajęciem dla kobiet jest praca hostessy. Aby odróżnić skąd pochodzi hostessa zaczęto mówić np. hostessy Warszawa, hostessy Kraków itd. Dzięki temu wiemy skąd pochodzą dziewczyny do promocji naszych produktów.

Wielu z nas chciałoby sobie dorobić. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ każdy chce mieć na tzw. waciki. Problem tkwi w tym, że nastolatki nie wiedzą, w jaki sposób to zrobić. Bardzo dobre są więc dorywcze prace, chociażby na stanowisku hostessy w Krakowie.

Dlaczego praca hostessy w Krakowie jest dobra?

hostessy Kraków Ponieważ agencje z wielkich miast jak np. Kraków, wręcz preferują osoby uczące się, lub studiujące, by podpisać z dziewczyną umowę o dzieło. Jednak przed podjęciem pracy jako np. hostessy Kraków należałoby się o niej dowiedzieć czegoś więcej. Dzięki temu unikniemy zaskakujących, a czasami wręcz frustrujących nas sytuacji.

Warto zastanowić się na początku, czy nadajemy się do tej pracy. Niektóre agencje np. z Krakowa nie przyjmują dziewczyn do obsługiwania bankietów, czy konferencji, które mają wzrost poniżej 170 cm. Krakowska hostessa musi wyróżniać się takimi cechami jak: otwartość, komunikatywność, no i kontaktowość. Niestety w tym wypadku za bardzo nieśmiałe hostessy z Krakowa nie mają praktycznie żadnych szans. Można wręcz powiedzieć, że w trakcie promocji najważniejsza jest przebojowość. Idealna krakowska hostessa powinna umieć zagadać i zaczepić klienta. Jeżeli będzie ona wyłącznie stała to nie tylko nie wypromuje przedmiotu, a przy tym nic nie sprzeda.

Jakie są wymagania co do hostessy z Krakowa?

Dodajmy, że hostessy w Krakowie muszą mieć minimum 17 lat. Co jest potrzebne do tego, aby zostać hostessą? Należy na samym początku zarejestrować się w agencji, a koszt rejestracji zwykle wynosi około 50 złotych. Profesjonalne hostessy Kraków muszą posiadać aktualne książeczki Sanepidu, a jest to koszt 80 złotych. Należy również wypełnić ankietę kwalifikacyjną wraz z dwoma zdjęciami sylwetki i twarzy. Często agencje oferujące hostessy z Krakowa wymagają wykonania portfolio.

Niestety wykonanie profesjonalnego portfolio oscyluje w kwotach rzędu 500 złotych. W tym musi nam pomóc zdrowy rozsądek. Nie róbmy takiego portfolio, jeżeli chcemy promować kiełbasę w supermarkecie. Musimy przede wszystkim się cenić, no i w żadnym wypadku nie dać się wykorzystywać.

Tak więc, jeśli jesteś atrakcyjną kobietą, poszukujesz dodatkowych źródeł dochodów poza normalną pracą, przejrzyj ogłoszenia. Dodatkowe wejdź na dowolną wyszukiwarkę i wpisz np. hostessy Kraków, hostessy Warszawa, a pojawi się lista firm, do których możesz spróbować się dostać. Jeśli masz warunki, szybko zostaniesz dobrą hostessą. I gdy ktoś zapyta cię, czym się zajmujesz. Odpowiedz z dumą. Pracuję jako krakowska hostessa.