Metod na regencję włosów, skóry i paznokci jest wiele. Istnieją rożnego rodzaju kremy i odzywki, które wspomagają nasze włosy skórę i paznokcie. Również odpowiednia stała pielęgnacja może znacznie poprawić jakość naszych włosów, gładkość skóry i twardość paznokci.

Stosowanie odpowiednich szamponów i odżywek w sposób regularny połączone z różnego rodzaju suplementami diety może znacząco poprawić kolor, trwałość i wytrzymałość naszych włosów.

Skąd czerpać wiedzę

Na różnego rodzaju serwisach związanych z zdrowiem i urodą można spotkać się z szeregiem testów i recenzji różnego rodzaju produktów kosmetycznych wspomagających włosy, skórę paznokcie. Również najaktywniejsi blogerzy z kategorii zdrowia i urody mogą dostarczyć nam odpowiedniej wiedzy z swoich artykułów na blogach.

Apteka i drogeria

W najbliższej nam aptece czy drogerii również znajdziemy szereg produktów, które mogą nam być pomocnych. Tutaj z kolei pomocne mogą być osoby pracujące w takich aptekach i drogeriach, które doskonale znają swój asortyment.

Wystarczy podejść i zapytać o odpowiedni preparat powiązany z naszymi problemami, a pracujące tam osoby z chęcią nam pomogą. Liczba dostępnych w aptekach i drogeriach produktów na tego typu problemy jest bardzo duża i wybór może być trudny, ale skorzystanie z pomocy pracujących tam osób może być bardzo pomocne.

Przykładem produktu z apteki redukującego problemy włosów skóry i paznokcie jest Merz Special. Jest to specjalistyczny suplement diety, który zawiera szereg witamin, minerałów i dodatkowych składników, które w sposób pozytywny wpływają na stan naszej skóry, włosów i paznokci. Regularnie stosowane tabletki mogą znacznie poprawić kondycję tych właśnie elementów części ciała.

Na co można stosować

Produkt ten można stosować w  przypadku nadmiernego wypadania włosów, ale także przy łamliwości włosów i paznokci, problemach skórnych takich jak trądzik oraz przy ogólnym niedoborze składników, które odnajdziemy w składzie tego produktu.

Dobrym rozwiązaniem jest przejrzenie przed skorzystaniem ulotki znajdującej się w opakowaniu w celu sprawdzenia, czy nie posiadamy przeciwwskazań na stosowanie tego produktu.