W przypadku, gdy to wybranka serca, podejmuje znacząco więcej decyzji dotyczących wyboru kwiatów czy dekoracji, zostawmy coś dla Panów. Każda para nowożeńców, chciałaby podjechać pod kościół, a następnie salę weselną w świetnym stylu. Na szczęście, oferta samochodów ślubnych do wynajęcia, jest obecnie niesamowicie szeroka.

Do wyboru mamy ogromną gamę pojazdów nowoczesnych (choćby na portalu modnewesele.com), jak i tych zabytkowych. Specjalne firmy przygotowują, remontują i odnawiają auta, tak by Państwo Młodzi mogli przebierać i wybierać najbardziej odpowiedni dla nich środek transportu. Fani szybkiej jazdy, mogą poczuć się jak w Formule 1, wynajmując stylowego mustanga. Wielbiciele klasy i elegancji, powinni zwrócić uwagę na zabytkowe auta, które robią wrażenie na gościach i są niespotykaną atrakcją wesela.

Kolorystycznie, możecie spodziewać się wszystkiego. Najpopularniejszymi odcieniami pozostają jednak czerń, biel i czerwień, chociaż powoli ludzie otwierają się na kolory mniej standardowe, takie jak słoneczny żółty czy bardzo modny chabrowy. Zależy to tylko do Was i tego jak wyglądać ma Wasze wymarzone auto ślubne.

Po wyborze pojazdu, czas na jego dekoracje. Możemy wybierać między balonikami, specjalnie zrobionymi dekoracjami przedstawiającymi Państwa Młodych, obrączki, welon, muszkę i co tylko nam się zamarzy. Przygotowane są również specjalne rejestracje z imionami, napisem nowożeńcy itp. Szeroki wybór wstążek, szarf i kokard – które oddawać będą waszą osobowość. Skomplikowane kreacje kwiatowe – olśniewająco ozdabiać będą wasz środek transportu.

Pamiętajmy, by przy wynajmowaniu auta, dokładnie czytać umowę i najlepiej ubezpieczyć się w razie wyrządzenia szkody. W obecnych ofertach wynajmujących, jest to zazwyczaj uwzględnione, a konsultant udzieli Wam wszelkich, potrzebnych informacji. Warto skorzystać z takiej usługi – niesamowity, ekskluzywny samochód na pewno będzie bajecznie prezentował się na ślubnych zdjęciach i filmach, a Wy poczujecie się jak gwiazdy filmowe.