Państwo młodzi mają nie lada zadanie kiedy podejmują decyzję o pobraniu się. Nie dość, że wszystko związane ze ślubem będą chcieli kontrolować teściowie i rodzice to jeszcze nie mało po drodze czeka ich wyzwań.
Muszą odpowiedzieć sobie na pytania:

W jakim kościele ślub – jeśli będzie kościół? Która knajpa? Jaka suknia ślubna? itd.
Dodatkowo dla wielu młodych ważne są zdjęcia z całej uroczystości. Wybór fotografa i miejsca na plener ślubny to też ważna rzecz.

Z tego powodu, że jestem fotografem polecam na plener ślubny i całą ceremonię nasze polskie góry – Tatry. To najlepsze i najpiękniejsze miejsce na to wydarzenie.
Czy koloryzuję? Mniemam, że nie. Górskie tereny a w szczególności polskie góry to miejsce do których przybywają nie tylko globtroterzy, ale także pary młodych. Cząstka z nich bierze tu ślub a jeszcze więcej aranżuje tatrzańskie  plenery weselne. Jestem jednym z nielicznych fotografów, jacy nader dobrze znają obręb Tatr. Wiem gdzie można odszukać coś szałowego do obejrzenia i pstrykania. Znam kilka interesujących miejsc również na plener ślubny.

Oto niektóre z nich:

  1. Morskie Oko – plener ślubny inny niż wszystkie.Sesja fotograficzna a przede wszystkim ślubny nad Morskim Okiem to niezapomniana chwila dla każdego. Odwiedzam to miejsce parę razy w roku i za każdym razem jestem urzeczony. Szczególnie jesienne tematy dopisują fotografii a nasycone kolory ze ślubną suknią młodej dostarczają niezłego kopa fotkom. Innymi słowy czy plener ślubny nad Morskim Okiem w takiej scenerii nie jest wyjątkowy?
  2. Inne plenerowe stanowisko – Dolina Strążyska. Nie każdy ma jednak tak wiele sił, aby wyjść w Tatry tak wysoko jak ci co idą aż 9 km do Morskiego Oka. Dla takich ludzi są inne interesujące miejsca jak oczywiście Dolina Strążyska. Płaskie miejsce, gdzie nawet wiekowe pary, które pobierają się mogą sprawić sobie malutki plener śluby. Dolina przez cały rok jest nadzwyczajna, zatem to położenie polecam też na zimowe plenery ślubne. Zaczyna się na terenie Zakopanego, dlatego pani młoda nie musi się, kędyś przebierać.

Może od razu z domu czy kwatery prywatnej na jakiej jest wyjść w pełnej gali. Górzyste obszary niezależnie od położenia są unikalne. Czy to wysoko w Tatrach czy gdzieś w dolince, każdy plener ślubny jest wiekopomny i nietuzinkowy. To wiem i dlatego polecam wszystkim młodym na śmiałą decyzję. Jak sesja fotograficzna to jeno w górach i to najlepiej w naszych Tatrach.