Wodzirej to profesja, która wymaga dużej kreatywności oraz charyzmy. Osoba mianująca się tym tytułem zajmuje się organizowaniem oraz prowadzeniem konkursów oraz tańców podczas zabaw weselnych, bali maturalnych, czy też przyjęć urodzinowych dla najmłodszych. Profesjonalista zadba o właściwą atmosferę uroczystości, a także sprawi, że nawet najbardziej oporni goście wyjdą z przyjęcia w doskonałym humorze. Jakie usługi zaproponuje wodzirej i na czym polega jego działalność?

Aby zabawa weselna była udana niezbędna jest odpowiednio dobrana muzyka, która poderwie gości do tańca. Jednak same dźwięki mogą być niewystarczające. Z tego powodu państwo młodzi coraz częściej decydują się na zatrudnienie wodzireja – profesjonalisty, który zadba o to, aby żaden z gości nie spędził uroczystości za stołem. Zdarza się, iż zespoły muzyczne, czy też DJ-e swoje usługi dodatkowo poszerzają o możliwości konferansjerskie oraz prowadzenie konkursów. Jednakże do zapewnienia kompleksowego kontaktu wodzireja z gośćmi, a także utrzymania zabawy na odpowiednim poziomie, usługę wodzireja warto przekazać w ręce profesjonalnie wykwalifikowanej osoby.

wodzirej porwie cię w rytm zabawy

Specjalista od dobrej zabawy musi charakteryzować się kreatywnością oraz właściwym podejściem do gości z każdej grupy wiekowej. Wodzirej podczas wesela zaprosi zaproszonych do wspólnej zabawy – najczęściej praktykowana jest nauka tańca do utworu „Makarena”, czy też „Y.M.C.A.”. Tego typu zabawy integracyjne wprowadzą na parkiet element humoru, a proste ruchy taneczne pozwolą każdemu na dołączenie do zabawy. Bardzo częstym elementem uroczystości weselnej jest „wężyk”. Wodzirej zachęca wówczas gości do aktywności w rytm szybkiej muzyki. Urozmaicenie tego typu zabawy może polegać na wycieczce po różnorodnych państwach i kulturach. Osoby, które tworzą „wężyk” zatrzymują się na poszczególnych stacjach, które odpowiadają konkretnemu krajowi i wykonują charakterystyczny dla danego regionu taniec.

Wodzirej jest także specjalistą od zabaw dla najmłodszych. Animator zabaw dla dzieci jest profesją pożądaną na balikach, czy też imprezach urodzinowych. Profesjonalista musi posiadać umiejętności we właściwej opiece nad podopiecznymi oraz charakteryzować się otwartym, ciepłym podejściem do najmłodszych. Wodzirej potrafi zachęcić do wspólnej aktywności nawet najbardziej uparte dzieci. W zakresie jego kompetencji leży przeprowadzanie zabaw taneczno-ruchowych oraz konkursów. Urozmaiceniem jest przebranie profesjonalisty, np. za klauna, co dodatkowo podniesie atrakcyjność uroczystości.

Wodzirej może zaproponować także pokaz iluzji, czy też ogromnych baniek mydlanych. Żadne dziecko nie przejdzie obojętnie obok zabawnych skeczy, historii, czy też figlarnych tańców. Profesjonalista od animacji dla najmłodszych zadba o kreatywną zabawę na imprezach z okazji dnia dziecka, podczas wiosennych pikników, czy też przedszkolnych balików. Zatrudnienie wodzireja dla dzieci może okazać się świetnym pomysłem podczas organizacji wesela – podopieczni zostaną otoczeni kompleksową opieką i skutecznie pozbędą się nudy.

Polecany wodzirej z Krakowa – DjBarti.pl.