Chciałbym przybliżyć wszystkim nieco, na temat sprzętu dla dji, który jest niezwykle popularny i preferowany. Jak wiadomo swój renesans przeżywają gramofony i czarne płyty, a więc krótko na temat tego typu sprzęcie. Wiemy, ze wielu dji często podróżuje i często zmienia kluby. Za tym idzie fakt, że często grają na innym sprzęcie. Polecamy w tym wypadku PSM, dzięki któremu zawsze będziesz słyszeć to samo, wspaniałe brzmienie, bez względu na miejsce pracy. Ten produkt zapewni Ci bezpieczny odsłuch i nie narazi Cię na uszkodzenie słuchu. W tym celu polecamy praktyczne słuchawki z systemem osobistego odsłuchu, które zapewnią dobrą izolację dźwięku i wysokiej jakości odbiór, czego na pewno nie znajdziesz w innym sprzęcie.

Polecamy również kilka rodzajów mikrofonów. Tylko kilka marek może wykazać się wieloletnią tradycją i precyzyjnym dopracowaniem. Studyjne mikrofony pojemnościowe cechują się niską ilością szumów własnych oraz bardzo szerokim zakresem dynamiki, przez co są w stanie przekazać kompleksową pełnię głosu ludzkiego i wyselekcjonować instrumenty. Mikrofony KSM to pojedyncza membrana najwyższych lotów. Wielu dji z Warszawy właśnie z nich korzysta. Mikrofony cechują się nadzwyczaj płaską charakterystyką przenoszenia, co daje naturalną reprodukcję dźwięku.  Niektóre mikrofony z tej serii posiadają również dwie membrany, które zostały stworzone do nagrywania bardzo precyzyjnych ścieżek wokalnych. Jako produkty najwyższej klasy z całym przekonaniem mógłbym polecić je każdemu djowi z Warszawy, gdyż wiem jak wiele pracy ich kosztuje korzystanie z różnej jakości sprzętu.

W pracy dja warto też zwrócić uwagę na dodatki, które używamy w swojej pracy. Bardzo ważne są odpowiednie metody posługiwania się i ochrony Twoich wyjątkowych winyli  czy igieł. W celu bezpiecznego przechowywania swoich wkładek polecamy mocowanie ich w głowicach, które są w trwałej i wodoodpornej plastikowej osłonie. Warto zadbać o takie szczegóły, gdyż to buduje Twój całościowy wizerunek jako dja z Warszawy.