Oczywistą prawdą jest, iż ślub to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany dzień w życiu każdej kobiety. To początek nowej drogi życia, i dzień, gdy cała uwaga wszystkich zaproszonych gości skupia się na pannie młodej. Każda z nas chce więc dołożyć wszelkich starań, by w ten dzień olśnić wszystkich swoim nienagannym wyglądem. Największy wpływ na wykreowanie naszego wizerunku ma suknia ślubna. Sukienki na ślub to bardzo specyficzny rodzaj ubioru- z założenia ubierane są tylko jeden raz w życiu, ważne więc, by były oryginalne, idealnie oddawały charakter panny młodej i jednocześnie podążały za trendami wciąż zmieniającej się gałęzi mody, jaką jest moda ślubna.

Na szczęście minęły już czasy dyktatury śnieżnobiałej sukni w bardzo strojnej formie. Co teraz jest na topie? To, co podoba się właśnie Tobie. Takie jest najważniejsze założenie mody ślubnej- suknia ma zdobić Ciebie, a nie Ty- suknię. Bogactwo krojów, faktur, materiałów i kolorów daje ogromne możliwości interpretacyjne. Możesz oczywiście zasugerować się propozycjami największych domów mody, prezentujących suknie ślubne, zawsze jednak wsłuchaj się w to, co Ci w duszy gra. Ogólnoświatowym trendem jest prostota. Klasycznemu krojowi bez krzykliwych zdobień, staną w opozycji seksowne przezroczystości, czy mocno wydekoltowane plecy. Taki miks skromności i zmysłowości to najlepszy sposób na wykreowanie idealnie wyważonej sukienki na ślub. Na topie są wszelkie koronki, hafty i szlachetne, transparentne materiały. Co jeszcze oferuje moda ślubna? Wariacje na temat koloru- bordo, róż, czerwień, pastelowy błękit a nawet czerń powoli zdobywają coraz więcej uznania. Takie wyraziste akcenty kolorystyczne nadal budzą kontrowersje, warto jednak rozważyć taką odważną koncepcję stroju ślubnego. Jak jeszcze suknie ślubne mogą zyskać na efektywności? Koraliki na całej powierzchni materiału lub w formie frędzli, kryształki, perły czy przestrzenne kwiatowe aplikacje uczynią z najprostszej sukienki zjawiskową kreację.Modne staje się eksponowanie ramion i pleców- dekolt hiszpański wykończony koronką czy wydekoltowane plecy to doskonały kompromis między skromnością a nadmiernym epatowaniem odsłoniętym ciałem.

Rynek sukien ślubnych stale ewoluuje, co sezon wprowadzając śmiałe nowości, jednak tym, co się nie zmienia, jest wyjątkowy charakter kreacji i to, czy idealnie uzupełni Twoją osobowość. Gdy w bardzo bogatej ofercie sukien ślubnych nie znajdziesz sukienki na ślub, która zaprze Ci dech w piersiach, pokuś się o samodzielnie jej zaprojektowanie i uszycie przez krawcową. I ciesz się najpiękniejszym dniem swojego życia.

Polecamy projektantów sukni ślubnych z Krakowa – fularazywczyk.pl