Po losowaniu grup finałowych na EURO 2012 wszystko się wyjaśniło w kwestii rozgrywania spotkań piłkarskich przez poszczególne reprezentacje. Teraz kiedy wiemy gdzie można spodziewać się najatrakcyjniejszych meczy, można przystąpić do organizowania sobie wyjazdów i noclegów w miejscach w których będą rozgrywane i transmitowane na telebimach mecze EURO 2012.

Kibice którzy wybierają się na mecze reprezentacji Hiszpanii, czyli mistrzów świata i obrońców tytułu mistrza Europy powinni zacząć szukać tanich hoteli w Gdańsku. Tam bowiem będą rozgrywać mecze Hiszpanie.

Gdańsk bazylikaTanie pokoje w hotelach w dobrym standardzie w Gdańsku to przynajmniej dwie gwiazdki i koszt do dwustu złotych za pokój za dobę. Przyjmując takie warunki można swobodnie polecić dwa bardzo interesujące hotele zlokalizowane w Gdańsku. Pierwszy to Oliwski Hotel usytuowany jak sama nazwa wskazuje w dzielnicy Gdańska Oliwie, praktycznie w samym jej centrum, a dokładnie przy ul. Piastowskiej 1.

Oliwski Hotel to świetna lokalizacja, nieopodal dworca kolejowego i lotniska. W pobliżu znajdują się także centra handlowe i biznesowe. Dla ludzi poszukujących atrakcji typowo turystycznych niedaleko jest gdański ogród zoologiczny a także plaża i znane molo w Sopocie.

Hotelowe pokoje wyposażone są w telewizję kablową, telefon stacjonarny, wygodne łazienki z prysznicem lub wanną. Do dyspozycji gości hotelowych jest kameralna restauracja, proponująca śniadania w formie szwedzkiego stołu. Sieć internetowa bezprzewodowa znajduje się w obrębie tzw lobby-baru. Można zatem być na bieżąco jeżeli chodzi o pozostałe mecze rozgrywane na stadionach we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i na Ukrainie.

Druga niezwykle ciekawa oferta na tanie hotele w Gdańsku to pensjonat-hotel Willa Albatros znajdująca się również w Gdańsku w Oliwie przy ulicy L. Białego 12. W warunkach promocyjnych można spędzić noc w hotelu za kwotę nawet poniżej 200 złotych, co w zestawieniu z dosyć wysokim standardem hotelu jak na dwie gwiazdki wydaje się być dobrą ofertą.

Willa Albatros to dwupoziomowy hotel. Pokoje posiadają łazienki, telewizję sat., telefon. Jedną z atrakcji rekomendujących Willę jest propozycja domowych śniadań wkalkulowanych w koszt noclegu. Serwowane są wprost do pokoju hotelowego lub przyrządzane indywidualnie w nastrojowej hotelowej restauracji.

Na hotelowych gości czeka dodatkowo bezpłatny parking, który to jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę cenową dla hoteli konkurencyjnych oraz miejsce do grillowania.
Za specjalną opłatą obsługa hotelowa organizuje transfer z portu lotniczego. Opłata jest na tyle nieduża iż nie warto się nawet bawić z organizowanie taksówki. Właściwie można powiedzieć że jest symboliczna i stanowi pewien przedsmak standardu jaki gwarantuje sam hotel. To przejaw doskonałego wyczucia rynku przez właścicieli hotelu i wyjście na przeciw wymagającemu klientowi.