W jaki sposób firma może wykorzystać w celach marketingowych produkty oferowane przez dobre tłocznie płyt? Rzeczywiście współcześnie działając na rynku nie można pomijać takiego tematu jak samo promowanie firmy, czy też okresowe organizowanie sprzedaży  w sieci dystrybucji. Również zyskiem dla firmy jest stworzenie zupełnie nowej jakości wizytówek cyfrowych , które mogą tak samo być wykorzystywane jak gadżety i upominki dla klientów oraz samych potencjalnych kontrahentów. Jakie zatem konkretne usługi oferuje polecana tłocznia płyt i jakie będą koszty zlecenia tłoczenia czy nadrukowania?

W pierwszej kolejności trzeba wymienić iż dobra firma reklamująca się jako tłocznia oferuje przynajmniej kilka usług związanych z płytami wszelkich formatów. Do nich należą przede wszystkim:

– Profesjonalne tłoczenie płyt w formatach CD, DVD oraz mini nośników

– Nanoszenie nadruków na płytach w formach cyfrowego jak również sito druku- w nakładach dopasowanych do potrzeb i możliwości klientów

– Projektowanie opakowań kopertowych, z kartonu i tektury jak również plastikowych

– Kompleksowe usługi obejmujące wszystkie trzy wspomniane- czyli tworzenie wizytówek, gadżetów reklamowych jak również nakładów gotowych do dystrybucji produktów.

Wybierając dobre tłocznie klienci mają pewność co do tego że firma rzeczywiście dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym, jak maszyny czy oprogramowanie gwarantującym realizacje na deklarowany poziomie.  Najlepszym sposobem na przekonanie się co oferuj dana firma jest sprawdzenie samej strony internetowej. W zakresie usług jak nadruki na płytach dvd, cd czy też tłoczenie i projektowanie opakowań. Z pewnością sama profesjonalnie przygotowana oferta wstępna jest świadectwem jakości i profesjonalizmu firmy która ją markuje.

Samo tłoczenie płyt jak również naniesienie zaprojektowanych wzorów może być uzupełnione o dodanie opakowań tak by produkt był gotowy do dystrybucji. Firmy mogą zamawiać opakowania proste jak koperty składane, jak również bardziej skomplikowane formy typu opakowania tekturowe, czy też ekologiczne w pełni zadrukowane. Dzięki czemu ostateczny kształt produktu jest najbliższy optymalnej wersji.